WiadomośćDni Swarzędza 2014 - wybieramy gwiazdy (więcej...)
(Kategoria: Swarzędz - wiadomości, informacje)
Dodane przez admin
środa 02 października 2013 - 06:10:55


Dni Swarzędza 2014
- wybieramy gwiazdy


Ośrodek Kultury zbiera od mieszkańców naszego miasta propozycje dotyczące gwiazd, które miałyby wystąpić podczas Dni Swarzędza 2014. Swoje sugestie można przesyłać mailem na adres osrodekkultury©swarzedz.pl. Przypomnijmy, podczas tegorocznej edycji święta Swarzędza wystąpili m.in.: ENEJ, Raggafaya, Farben Lehre oraz Grzegorz Markowski z zespołem Perfect.


Relacja z Dni Swarzędza 2013 - YouTube.com:

Źródło: OK Swarzędz

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:


Dni Swarzędza 2013
- zdjęcia


Nasze miasto dawno nie gościło aż tylu gwiazd, które wystąpiły podczas Dni Swarzędza 2013. W weekend 29 i 30 czerwca polana przy ul. Strzeleckiej eksplodowała atrakcjami. Przez dwa dni towarzyszyły nam niesamowite koncerty i fantastyczna atmosfera. Wystąpili m.in. ENEJ, Raggafaya, Farben Lehre oraz Grzegorz Markowski z zespołem Perfect. Zobaczcie świetne zdjęcia autorstwa Jagody Erenz.

Dni Swarzędza 2012
- relacja i zdjęcia


Dni miasta są doskonałą okazją do wspólnego wypoczynku i zabawy w gronie rodziny oraz przyjaciół. W tym roku z okazji Dni Swarzędza na brak rozrywki nie można było narzekać. Pogoda na szczęście dopisała. Dwudniowa impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, których upał nie zatrzymał w domach.Źródło: 24 Swarzędz - Portal Mieszkańców > Swarzędz > Metropolia Poznań
( http://www.24swarzedz.pl/news.php?extend.994 )