Zaloguj się | Rejestracja

Regulamin serwisu 24Swarzedz.pl


Regulamin serwisu 24Swarzedz.pl


Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w dyskusjach w Internecie,
a więc i w serwisie 24Swarzedz.pl

1. Serwis internetowy 24Swarzedz.pl służy dzieleniu się opiniami, uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi spraw mieszkańców Swarzędza i okolic. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu 24Swarzedz.pl ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, pod warunkiem, że postępuje zgodnie z niniejszym regulaminem. Rejestracja w serwisie 24Swarzedz.pl jest równoznaczna z akceptacją pełnej treści Regulaminu.
2. Użytkownik serwisu 24Swarzedz.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel serwisu 24Swarzedz.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników w serwisie 24Swarzedz.pl.
3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników serwisu 24Swarzedz.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez przez użytkowników serwisu 24Swarzedz.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez użytkowników serwisu 24Swarzedz.pl przekazów reklamowych. Nie wolno publikować materiałów z innych źródeł bez ich podania, ani tym bardziej kłamliwie podawać jako swoich informacji, które mają innego autora czy przypisywać sobie związek z wydarzeniami, jeśli takiego nie było.
4. Redakcja 24Swarzedz.pl nie gwarantuje wierności, kompletności, ani przydatności treści umieszczanych przez użytkowników serwisu 24Swarzedz.pl. Zamieszczane treści wyrażają poglądy jedynie jej autora, niekoniecznie zbieżne z opinią redakcji serwisu 24Swarzedz.pl. Każdy kto uważa jakąś wiadomość za budzącą zastrzeżenia jest proszony o niezwłoczne powiadomienie redakcji serwisu przez e-mail podany w stopce na samym dole strony serwisu 24Swarzedz.pl.
5. Redakcja 24Swarzedz.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt.3 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w serwisie 24Swarzedz.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt.3 regulaminu. IP i host komputera, z którego została wysłana opinia jest logowany i przechowywany w systemie. W przypadku poważnego naruszania reguł przez użytkownika informacje te mogą i będą wykorzystane w celu wyciągnięcia konsekwencji (np. przekazane do odpowiedniego urzędu zajmującego się egzekwowaniem prawa). Informacje te, poza wyżej wymienionym przypadkiem, nie są nigdy i nikomu udostępniane.
6. W przypadku konkursów wiedzowych, quizowych organizowanych na stronach portalu przez Redakcję 24Swarzedz.pl, zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi za pośrednictwem e-maila wysłanego na wskazany w konkursie adres.
7. Redakcja 24Swarzedz.pl dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
8. Redakcja 24Swarzedz.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu 24Swarzedz.pl bez podawania przyczyn takiego działania.
9. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja 24Swarzedz.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Zapoznaj się też z polityką ochrony prywatności i polityką cookies.

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama