Zaloguj się | Rejestracja

Rozkład jazdy w Swarzędzu

ROZKŁAD JAZDY
Sprawdź rozkłady jazdy komunikacji miejskiej do/z Swarzędza. Przejrzyj linie autobusowe i kolejowe, które kursują w naszej okolicy.

Autobusy
Komunikacja miejska w Swarzędzu

Swarzędz posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, którą można dojechać do różnych części miasta, do kilku okolicznych wsi i miejscowości oraz na dworzec autobusowy Śródka w Poznaniu. Od 1 stycznia 2012 roku przewoźnikiem odpowiedzialnym za transport publiczny jest Zakład Gospodarki Komunalnej. Poprzednim przewoźnikiem, przez okres 20 lat była firma Wiraż-bus.

Aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej obowiązujący do 30 czerwca 2015 r.:
Rozkład jazdy

Rozkład linii 55:
www.mpk.poznan.pl

Schemat sieci komunikacji miejskiej:
Schemat sieci

Strona internetowa przewoźnika:
www.zgk.swarzedz.pl

Pociągi
Kolej w Swarzędzu

Przez Swarzędz przebiega również linia kolejowa, wybudowana pod koniec XIX w. razem z dworcem. Przez nasze miasto przejeżdżają różne pociągi łączące między innymi Poznań z Warszawą, lecz na swarzędzkim dworcu zatrzymuje się tylko jedna linia. Jest to regionalna linia numer 17133 kursująca pomiędzy Kutnem i dworcem głównym w Poznaniu. Dzięki niej możemy dojechać choćby do Wrześni, Słupcy, Konina czy też Koła.

Rozkład jazdy pociągów:
www.rozklad-pkp.pl

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

Tygryski.jpg
Gruszczyn, ul. Swarzędzka 33-35
Telefon: +48 881 088 250
Rekrutacja trwa! Czesne w żłobku tylko 500 zł! Oferujemy ciekawe zajęcia, własną kuchnię, monitoring sal.

Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

Tango_Fashion.jpg
Tango Fashion to ceniona na rynku odzieżowym polska firma, której ubrania można znaleźć w wielu renomowanych salonach w całej Polsce. Produkty Tango Fashion wyróżniają się wysoką jakością wykonania dzięki czemu zawsze doskonale prezentują się na każdej sylwetce. Nasza kolekcja skierowana jest dla Pań w rozmiarach od 36 do 48. Zapraszamy do nowego salonu przy ul. Warszawskiej 38 w Swarzędzu - więcej

Ship_Center.jpg
SHIP CENTER Swarzędz - teraz oprócz wysyłek kurierskich oraz poligrafii oferujemy Państwu usługę wykonywania pieczątek w 30 minut!
• Pieczątka wykonana w technologii Flash (możliwość umieszczenia logo)
• Ponad 14 tys. odbić bez uzupełniania tuszu • Dostępna w wielu rozmiarach i kolorach • Cicha praca mechanizmu.

kwiaciarnia.jpg
Kwiaciarnia Arte Fiori zajmuje się profesjonalną florystyką ślubną i aranżowaniem wnętrz odpowiednio dobranymi roślinami. Floryści z Arte Fiori specjalizują się w wykonywaniu dekoracji ceremonii ślubnych, przygotowaniem bukietów i wiązanek ślubnych - z najwyższą starannością.
Adres: Swarzędz, ul. Rynek 26
Zadzwoń: 792 696 200 - więcej

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama