Zaloguj się | Rejestracja

Pływalnie, baseny w Swarzędzu

PŁYWALNIE, BASENY
Masz ochotę na kąpiel? Pomożemy Ci znaleźć najbliższą pływalnię. Sprawdziliśmy godziny otwarcia i ceny biletów. Szykuj czepek i okulary do pływania.

Pływalnia Wodny Raj
ul. Kosynierów 1, 62-020 Swarzędz

Swarzędzkie centrum sportu i rekreacji posiada w swojej ofercie między innymi pływalnię, halę sportową, odnowę biologiczną, kręgielnię, a zimą dodatkowo kryte lodowisko. Pływalnia „Wodny raj” jest nowoczesnym obiektem umiejscowionym nad jeziorem swarzędzkim. Wszystkie atrakcje zostały zaplanowane z myślą o klientach w każdym wieku. Do dyspozycji dorosłych oraz młodzieży oddane zostały: basen sportowy i rekreacyjny, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka oraz dwie 90 metrowe zjeżdżalnie, natomiast dla najmłodszych mały basenik ze zjeżdżalnią.

Zakres usług::
· Nauka pływania w grupach
· Indywidualna nauka pływania
· Aqua aerobik
· Sauna
· Masaże
· Imprezy urodzinowe dla dzieci


Godziny otwarcia:
Codziennie od 6.30 do 22.00

Strona www:
www.scsir.swarzedz.pl

Cennik SCSiR:
Sprawdź aktualne ceny (plik .pdf)


Pływalnia Wodny Raj na mapie Swarzędza:
Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Pływalnia Wodny Raj - Google Street View:
Instrukcja: w celu obracania widoku skorzystaj z kółka na panelu sterowania w lewym górnym rogu lub użyj strzałek w lewo i w prawo na klawiaturze. Jeśli chcesz przejść po ulicy, kliknij jedną z białych strzałek nałożonych na drogę lub użyj strzałek w górę i w dół na klawiaturze.

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama