Zaloguj się | Rejestracja

Teraz sprawdzisz historię OC przez internet!


Teraz sprawdzisz historię OC przez internet!

Czy wiesz, że UFG uruchomiło nową usługę? Dzięki niej szybko sprawdzisz historię swojego ubezpieczenia OC bez wychodzenia z domu.


Ubezpieczenie OC jest najpopularniejszą polisą, po którą sięgają kierowcy. Nie jest to przypadek, ale wynik tego, że na każdym właścicielu pojazdu mechanicznego spoczywa obowiązek nabycia właśnie takiej polisy. Jest to podyktowane chęcią ochrony kierowców przed odpowiedzialnością cywilną za wyrządzone osobom trzecim szkody. Dziś możesz na swoim indywidualnym koncie sprawdzić, jak i gdzie dotychczas nabywałeś polisę OC. Interesując się tymi danymi, powinieneś pamiętać, że możesz polisę OC kupić taniej niż dotychczas. Jak to możliwe?

Narzędzia z myślą o właścicielach samochodów

Nie oszukujmy się - jako właściciel samochodu z pewnością chciałbyś zminimalizować koszty związane z jego utrzymaniem. Poza bowiem zakupem paliwa czy regularnymi przeglądami, musisz również nabywać ubezpieczenia. Nie zawsze jest to wyłącznie OC. Garażując samochód na publicznym parkingu, dobrze wykupić polisę AC. Wówczas można spać spokojniej, bo w razie aktu wandalizmu, ubezpieczyciel będzie musiał zlikwidować szkodę.

Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu, powinieneś wiedzieć, że możesz skorzystać z ciekawych narzędzi, dzięki którym zakupisz ubezpieczenia taniej niż dotychczas. Przykładem jest kalkulator OC AC na stronie kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dzięki niemu możesz sprawdzić, czy aktualnie nie przepłacasz. Zerwanie umowy może być dla ciebie nieopłacalne, ale na przyszłość będziesz wiedział, że możesz wybrać tańszą ofertę niż dotychczas.

Porównaj, aby zobaczyć różnicę

Kalkulatory dostępne na internetowych stronach to nie jedyne narzędzie, które warto wykorzystać, aby nabywać ubezpieczenia taniej niż dotychczas. Pamiętać powinieneś również o porównywarkach. Za ich pomocą możesz szybko sprawdzić, jakie różnice cenowe występują między ofertami poszczególnych ubezpieczycieli.

Kiedy powinieneś skorzystać z porównywarki produktów ubezpieczeniowych? Gdy chcesz, aby OC twojego samochodu nie było drogie, ale skutecznie chroniło cię przed odpowiedzialnością cywilną. Pamiętaj, że w przypadku tej polisy, towarzystwa ubezpieczeniowe konkurują głownie ceną. Dlaczego? Bowiem to, co muszą oferować w ramach umowy zostało uregulowane odgórnie – w ustawach. Nie ma zatem znaczenia, u którego ubezpieczyciela podpiszesz umowę, chyba że dodatkowo sięgasz również po ubezpieczenia AC lub assistance (wówczas różnica może być znaczna). Przy wyborze akurat tej polisy możesz kierować się wyłącznie ceną, mając przy tym świadomość, że nie stracisz.


Artykuł promocyjny

wtorek 26 lipca 2016 - 13:07:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama