Zaloguj się | Rejestracja

Ze Swarzędza do Szczecina i Warszawy


Ze Swarzędza do Szczecina i Warszawy

W niedzielę 14 grudnia zaczął obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Na tory wjechały pociągi Pendolino, które będą kursować na trasach z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic i Krakowa. W Swarzędzu też odczujemy zmiany. W nowym rozkładzie pojawiły się bezpośrednie połączenia do Warszawy i Szczecina.


Reklamy Google:


W nowym rozkładzie jazdy uwzględniono 42 pociągi, które zatrzymują się na dworcu kolejowym w Swarzędzu. Zdecydowana większość z nich to połączenia obsługiwane przez Koleje Wielkopolskie - tych składów naliczyliśmy 36, które zatrzymują się każdego dnia od poniedziałku do piątku. Pozostałe 6 połączeń to pociągi interRegio. W soboty w Swarzędzu zatrzymują się 24 pociągi (18 KW i 6 IR), a w niedziele 25 (19 KW i 6 IR).

Połączenie Swarzędz - Warszawa

O godzinie 10:06 ze Swarzędza odjeżdża pociąg MEWA do Warszawy Wschodniej (przyjazd: 13:34). Kolejne połączenie do Warszawy jest o godz. 14:04. To pociąg interRegio WARTA, który dojeżdża do stolicy o godz. 17:30 (Warszawa Wschodnia). Do Warszawy dojedziemy jeszcze PORTOWCEM, który odjeżdża ze Swarzędza o godz. 17:44 (przyjazd do Warszawy Wschodniej: 21:12).

Połączenie Swarzędz - Szczecin

Pierwszy pociąg do Szczecina odjeżdża ze Swarzędza o godz. 10:48 (przyjazd do Szczecina: 13:53). Kolejne połączenie ze stolicą województwa zachodniopomorskiego jest po południu. Pociąg interRegio MEWA odjeżdża z naszego miasta o godz. 18:23 i dojeżdża do Szczecina o godz. 21:30.

Sprawdź nowy rozkład jazdy

Źródło: rozklad-pkp.pl

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:

Testowali Pendolino
obok Swarzędza


W sobotę 6 września m.in. na trasie Swarzędz - Poznań Wschód testowano hamulce nowego pociągu Pendolino. Kolejarze sprawdzali hamowanie elektropneumatyczne i hamulcem szynowym magnetycznym. Testy obejrzeć można na filmie zamieszczonym w serwisie YouTube.Pociąg Pendolino
w Swarzędzu


W piątek 7 lutego, ok. godziny 9 na bocznicy dworca kolejowego w Swarzędzu można było zobaczyć najnowszy nabytek PKP Intercity - pociąg Pendolino. Podczas testów, które były prowadzone w listopadzie i grudniu ubiegłego roku, pociąg rozwinął na polskich torach prędkość ponad 290 km/h. Pendolino ma rozpocząć regularne kursy od grudnia 2014 roku.

poniedziałek 15 grudnia 2014 - 11:16:46 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama