Zaloguj się | Rejestracja

Swarzędz - wiadomości, informacje

Dzień Dziecka w Swarzędzu - festyn

Dzień Dziecka w Swarzędzu - festyn

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Swarzędza na festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę 29 maja przy Scenie nad Jeziorem, obok Pływalni Wodny Raj. Początek festynu o godzinie 14:00. Festynowi towarzyszyć będą gry, zabawy i konkursy.
piątek 20 maja 2016 - 15:13:13 | Komentarze: 0
Budżet obywatelski Swarzędza na 2017 r. - zgłoszenia

Budżet obywatelski Swarzędza - zgłoszenia

Mieszkańcy Swarzędza mogą już zgłaszać swoje pomysły dotyczące budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Na projekty zgłoszone przez mieszkańców przeznaczone zostanie 1,5 mln złotych. Propozycje można zgłaszać do 10 czerwca. Głosowanie zaplanowano w sierpniu i wrześniu 2016 r.
poniedziałek 16 maja 2016 - 13:22:48 | Komentarze: 0
Problemy z wodą w 7 sołectwach

Problemy z wodą
w 7 sołectwach


W związku z awarią jednej z pomp pojawiły się problemy z zaopatrzeniem w wodę w sołectwach, do których płynie ona z ujęcia w Gortatowie. Urządzenie zostało już wymienione, jednak nie udało się od razu przywrócić właściwego ciśnienia w sieci wodociągowej. W celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości, burmistrz Swarzędza podjął decyzję o zbudowaniu nowej studni.
poniedziałek 09 maja 2016 - 10:34:00 | Komentarze: 0
Kontakt z rodziną za granicą

Kontakt z rodziną
za granicą


Podczas pobytu w pracy w innym państwie bardzo ważną kwestię stanowi utrzymanie kontaktu z bliskimi osobami, które pozostały w kraju. Jest to istotne nie tylko pod względem naszego bezpieczeństwa, ale także świadomości, że u naszej rodziny nie dzieje się nic złego.
sobota 30 kwietnia 2016 - 14:31:18 | Komentarze:
Józefinki - Święto Patrona Swarzędza

Józefinki - Święto Patrona Swarzędza

Zapraszamy na Józefinki 2016 - Święto Patrona Swarzędza św. Józefa. W najbliższy weekend czekają nas dwa dni rozrywki i dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Sztandarowymi pozycjami Józefinek są m.in. Spotkanie Józefów, występy Swarzędzkiej Orkiestry Dętej i Flażoletowej, a także gra miejska Mebloberek.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 17:39:45 | Komentarze: 0
Zapraszamy na przedstawienie "Separacja"

Zapraszamy na przedstawienie "Separacja"

Zapraszamy na farsę Mariusza Marczyka pt.: "Separacja", która odbędzie się w piątek 22 kwietnia w Swarzędzkiej Sali Koncertowej (ul. Jana Heweliusza 26, Zalasewo). Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Ośrodku Kultury w Swarzędzu oraz na portalu kupbilecik.pl.
środa 20 kwietnia 2016 - 12:57:32 | Komentarze: 0
Pojezierze Brodnickie za 50%

"Pojezierze Brodnickie
za pół Ceny"


Fundacja GEOLIFE we współpracy z Turystycznym Stowarzyszeniem Pojezierza Brodnickiego organizuje akcję promocyjną "Pojezierze Brodnickie za pół Ceny". Akcja ta ma na celu promowanie Pojezierza Brodnickiego także poza sezonem turystycznym, integrację społeczności lokalnej, jak też prezentację towarów i usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
poniedziałek 18 kwietnia 2016 - 14:41:58 | Komentarze: 0
Ruszają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Ruszają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie

Po zimowej przerwie na piłkarską scenę powracają Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 4,5 tysiąca młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz rywalizować będzie o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych. W sobotę, 16 kwietnia o godz. 10:00 zapraszamy na rozgrywki, które odbędą się na Orliku przy SP nr 5 na Mielżyńskiego 3A w Swarzędzu. Młodzi mieszkańcy Swarzędza będą walczyć o najwyższe trofea.
piątek 15 kwietnia 2016 - 17:11:00 | Komentarze: 0
Budżet obywatelski Swarzędza na 2017 r.

Budżet obywatelski Swarzędza na 2017 r.

Urząd Miasta i Gminy Swarzędz przedstawił założenia do budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Na projekty zgłoszone przez mieszkańców przeznaczone zostanie 1,5 mln złotych. Propozycje będzie można zgłaszać od 9 maja do 10 czerwca. Głosowanie zaplanowano w sierpniu i wrześniu 2016 r.
poniedziałek 11 kwietnia 2016 - 15:53:22 | Komentarze: 0
Kolejne dzikie wysypiska w gminie Swarzędz

Kolejne dzikie wysypiska w gminie Swarzędz

Patrole Straży Miejskiej w Swarzędzu wykryły kolejne dzikie wysypiska śmieci na terenie naszej gminy. Śmieci porzucono w lesie przy drodze z Janikowa do Wierzenicy oraz w pobliżu ulicy Diamentowej w Zalasewie. Sprawcy zostali wykryci i ukarani mandatami.
środa 06 kwietnia 2016 - 12:06:42 | Komentarze: 0
Idź do strony   <<        >>  

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

UWAGA! OSTATNI MOMENT
NA KURSY MATURALNE NA SKYPE!
Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama