Zaloguj się | Rejestracja

Swarzędz - wiadomości, informacje

Korzystne zakupy z porównywarką produktów!

Korzystne zakupy?
Z porównywarką produktów jest to możliwe!


Zakupy są dla każdego domowego budżetu pewnym obciążeniem. Wybierając się do centrum handlowego lub dyskontu spożywczego, przeważnie mamy już przygotowaną odpowiednią sumę pieniędzy. Wielu z nas regularnie śledzi promocje przygotowywane przez sklepy, aby zaoszczędzić lub kupić atrakcyjny produkt. Jest to dobry nawyk, więc warto go rozwijać. Przeglądanie ofert z różnych sklepów jest pomocne nie tylko dla osób z ograniczonymi funduszami. Jeżeli mamy stabilną sytuację finansową i nie musimy liczyć każdej złotówki, wybierając korzystniejszą ofertę, szybko zaoszczędzimy pieniądze na coś „ekstra”, na przykład wizytę w SPA.
sobota 05 listopada 2016 - 15:45:35 | Komentarze: 0
Nie masz ważnego OC? Dowiedz się, co cię czeka

Nie masz ważnego OC? Dowiedz się, co cię czeka

Jazda bez OC to ryzyko niewarte podejmowania. Stawka może być wysoka, ale będziesz się cieszyć, że ją opłaciłeś, gdy przyjdzie ci skorzystać z ochrony. Czego możesz się spodziewać, jeśli nie zapłacisz?
sobota 17 września 2016 - 13:20:51 | Komentarze: 0
Teraz sprawdzisz historię OC przez internet!

Teraz sprawdzisz historię OC przez internet!

Czy wiesz, że UFG uruchomiło nową usługę? Dzięki niej szybko sprawdzisz historię swojego ubezpieczenia OC bez wychodzenia z domu.
wtorek 26 lipca 2016 - 13:07:22 | Komentarze: 0
Jak opadające powieki wpływają na komfort życia?

Jak opadające powieki wpływają na komfort życia?

Defekt w postaci opadających powiek jest zmorą wielu kobiet. Skutecznie odbiera spojrzeniu młodzieńczy blask i postarza nie tylko okolice oczu, ale w rezultacie - całą twarz. Tylko do pewnego czasu nadmiar zwiotczałej skóry na powiekach może skorygować za pomocą makijażu. Wbrew powszechnie panującym opiniom, opadające powieki nie są tylko problemem natury estetycznej.
wtorek 24 maja 2016 - 17:00:56 | Komentarze: 0
Dzień Dziecka w Swarzędzu - festyn

Dzień Dziecka w Swarzędzu - festyn

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Swarzędza na festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę 29 maja przy Scenie nad Jeziorem, obok Pływalni Wodny Raj. Początek festynu o godzinie 14:00. Festynowi towarzyszyć będą gry, zabawy i konkursy.
piątek 20 maja 2016 - 15:13:13 | Komentarze: 0
Budżet obywatelski Swarzędza na 2017 r. - zgłoszenia

Budżet obywatelski Swarzędza - zgłoszenia

Mieszkańcy Swarzędza mogą już zgłaszać swoje pomysły dotyczące budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Na projekty zgłoszone przez mieszkańców przeznaczone zostanie 1,5 mln złotych. Propozycje można zgłaszać do 10 czerwca. Głosowanie zaplanowano w sierpniu i wrześniu 2016 r.
poniedziałek 16 maja 2016 - 13:22:48 | Komentarze: 0
Dla kogo Budowlanka przy Grunwaldzkiej w Poznaniu?

Dla kogo Budowlanka
przy Grunwaldzkiej
w Poznaniu?


Dobrze dziś mieć przed sobą szeroki wachlarz możliwości. Wiedza ogólna, teoretyczne podstawy zawodu oraz praktyczne umiejętności, które młody człowiek zdobędzie w Zespole Szkół Budowlanych przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu są furtką do przyszłości pełnej sukcesów. Szkoła przy Grunwaldzkiej kształci fachowców, którzy są rozchwytywani na rynku pracy, a jednocześnie, już jako absolwenci, mogą łączyć karierę zawodową z kontynuacją nauki na uczelniach wyższych.
czwartek 12 maja 2016 - 09:10:54 | Komentarze: 0
Problemy z wodą w 7 sołectwach

Problemy z wodą
w 7 sołectwach


W związku z awarią jednej z pomp pojawiły się problemy z zaopatrzeniem w wodę w sołectwach, do których płynie ona z ujęcia w Gortatowie. Urządzenie zostało już wymienione, jednak nie udało się od razu przywrócić właściwego ciśnienia w sieci wodociągowej. W celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości, burmistrz Swarzędza podjął decyzję o zbudowaniu nowej studni.
poniedziałek 09 maja 2016 - 10:34:00 | Komentarze: 0
Kontakt z rodziną za granicą

Kontakt z rodziną
za granicą


Podczas pobytu w pracy w innym państwie bardzo ważną kwestię stanowi utrzymanie kontaktu z bliskimi osobami, które pozostały w kraju. Jest to istotne nie tylko pod względem naszego bezpieczeństwa, ale także świadomości, że u naszej rodziny nie dzieje się nic złego.
sobota 30 kwietnia 2016 - 14:31:18 | Komentarze:
Józefinki - Święto Patrona Swarzędza

Józefinki - Święto Patrona Swarzędza

Zapraszamy na Józefinki 2016 - Święto Patrona Swarzędza św. Józefa. W najbliższy weekend czekają nas dwa dni rozrywki i dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Sztandarowymi pozycjami Józefinek są m.in. Spotkanie Józefów, występy Swarzędzkiej Orkiestry Dętej i Flażoletowej, a także gra miejska Mebloberek.
poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 17:39:45 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Swarzędzu

polecamy firmy/usługi

Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Zajęcia we wszystkich grupach wiekowych, w tym również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Metoda tradycyjna i bezpośrednia, przygotowanie do egzaminów, kursy biznesowe. Kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania.
Szkoła Języków Obcych EXPERT
ul. Leszka 37a, Poznań - ANTONINEK
tel: 501 228 709, 605 997 668
mail: biuro©szkola-expert.pl

minewine.jpg
MineWine.pl
moja przygoda z winem
Salon Win MineWine.pl w Centrum Handlowym ETC poleca szeroką gamę win z całego świata oraz ekskluzywne alkohole mocne i akcesoria winiarskie. Organizujemy szkolenia winiarskie oraz zapewniamy obsługę winiarską uroczystości rodzinnych i eventów firmowych... więcej

stomatologia.jpg
Gabinety stomatologiczne
Zadbaj o swój uśmiech! Sprawdź, gdzie możesz liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną i profesjonalną obsługę. Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka - poznaj ofertę gabinetów stomatologicznych w Swarzędzu... więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w Swarzędzu. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
24Swarzedz.pl
Wypróbuj reklamę w portalu 24Swarzedz.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej

reklama