Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Idź do strony   <<      
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, maciek, redakcja
Autor Odpowiedzi
LukaszW
18 lut 2015 : 16:38
Zarejestrowany #1340
Z tego co słyszałem to przy skateparku, jest kamera, ale nie działa, nie wiem czy to prawda. W sumie dziwne jest to, że w artykule jest napisane, że to kolejna dewastacja w tym miejscu i koszty napraw to już 12 tys. zł. a niema wzmianki o tym czy po poprzednich podjęto jakieś działania, jak na przykład zwiększenie ilości patroli w tym miejscu, czy też zamontowanie monitoringu.
Pomijam już sposób w jaki jest napisany ten artykuł, sugerowanie jakieś niezidentyfikowanej grupie młodzież, że to ich sprawka jest na prawdę na niskim poziomie.
A co do samego obiektu, to również byłem sceptycznie nastawiony do jego budowy i widzę wiele innych bardziej potrzebnych inwestycji w naszym mieście, jednak widziałem, że cieszy się on sporym zainteresowaniem młodych ludzi i trochę zmieniłem zdanie o tej inwestycji.

LukaszW
Powrót do góry
Komendant
19 lut 2015 : 13:14
Zarejestrowany #628
Przy skate - parku jest kamera, jednak nie działa z przyczyn technicznych.
Sugerujesz, że dewastacji dokonali nie młodzi napici lub naćpani ( lub i to , i to) ludzie tylko panowie z klubu seniora ?
Ta jak w przypadku wczorajszej demolki na os. Raczyńskiego ?

Przepraszam ale nie mogę wkleić linku do naszej strony....

Niszczone są różne obiekty na terenie zarówno miasta jak i gminy. Gdyby ktoś zsumował ile kosztuje gminę naprawianie szkód na "Orlikach", placach zabaw, boiskach szkolnych, terenach rekreacyjnych - wyszała by ogromna suma....... Wielokrotnie większa...... To było najpoważniejsza jednorazowa dewastacja w ostatnim czasie dlatego wywołała taki oddźwięk.

[ Edytowany 19 lut 2015 : 13:16 ]

Pozdrawiam!
Komendant Straży Miejskiej
Piotr Kubczak
www.strazmiejska.swarzedz.pl

Powrót do góry
LukaszW
19 lut 2015 : 14:46
Zarejestrowany #1340
Oczywiste jest to, że nie jestem zwolennikiem dewastacji i zgadzam się w stu procentach, że koszty napraw po takich dewastacjach są na pewno bardzo duże. Chodziło mi jedynie o to, że nie wiedząc kto zrobił takie dewastacje, nie można uderzać w ton, że temu wszystkiemu są winni "młodzi ludzie". Niemam pojęcia ile lat mieli ludzie, którzy dokonali takiej dewastacji, może 15, a może 35 nikt z nas nie wie, do czasu jak ich się nie odnajdzie.
Kamera jest, ale nie działa, czyli trzeba podjąć takie działania by kamera tam będąca działała! Na pewno koszt naprawy kamery jest niższy niż remontu po dokonanych zniszczeniach.

[ Edytowany 19 lut 2015 : 14:47 ]

LukaszW
Powrót do góry
Silmeor
21 lut 2015 : 18:51
Zarejestrowany #602
Za Manhatanem powstaje piękny deptak. Ustawiono już ławeczki i śmietniki. I tu jest dziwota: i ławki i śmietniki owinięte są szczelnie folią. O ile ławeczki jestem w stanie jeszcze zrozumieć to może mi ktoś wyjaśnić sens takiego zabezpieczenia śmietników? Bo zapewne nie sprzyja to utrzymaniu czystości. Sam często chodzę tam z psem, a jak psiak zrobi coś grubszego to trzeba po nim posprzątać. I tu zaczyna się moje delikatne wk....nie, bo jak mam maszerować z woreczkiem z odchodami kilkaset metrów to zastanawiam się nad sensem sprzątania po psie. Co za baran wymyślił takie zabezpieczenie śmietników?
Powrót do góry
kobieta
26 wrz 2015 : 12:28
Zarejestrowany #2910
Nie ma nikogo, z rządzenia kogo byście byli zadowoleni?
Nikt nic nie zrobił dla miasta Swarzędz? Dla mieszkańców? Na kogo zamierzacie zagłosować w najbliższych wyborach?

hph
Powrót do góry
Idź do strony   <<       

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF