Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, maciek, redakcja
Autor Odpowiedzi
Silmeor
03 gru 2015 : 20:33
Zarejestrowany #602
Dołączył: 13 sie 2011 : 13:51
postów: 87
I sobie firemka wykombinowała podwyżki od nowego roku. Tylko pozostaje sprawa kilku pytań. Pierwsze to kwestia paraliżowania przez niemal pół roku Swarzędza przez nieudolnie prowadzone prace przez Aquanet. No i w ramach rekompensaty mamy podwyżki. Brawo! A druga kwestia to sprawa odprowadzania przez Aquanet ścieków do jeziora. Może by tak w ramach odwetu przywalić firemce karę wystarczającą na sfinansowanie oczyszczenia jeziora i stworzenie kąpieliska? Osoba prywatna z miejsca dostała by karę po której by się nie pozbierała. A Aquanet wytłumaczyła się niewiedzą i niby wszystko w porządku?
Powrót do góry
Staszek
07 gru 2015 : 09:07
Zarejestrowany #1029
Dołączył: 17 sie 2013 : 09:51
postów: 53
Aquanet może sobie wprowadzać podwyżki bez pytania się o zgodę RM Poznania. Tak zostało skonstruowane prawo na podstawie którego ta firma działa. Poznań ma wiekszość udziałów w Aquanecie, okoliczne gminy śmieszny ułamkowy udział i jest to bez znaczenia. To efekt przepisów wprowadzonych wiele lat temu.

Tak sobie po cichu myślę, że po ostatniej zmianie władz w Polsce, może tak z rozpędu pewna partia weźmie się za robienie porządku. Skoro potrafili zrobić skok na Trybunał Konstytucyjny, to może zabiorą się powiedzmy za firmy energetyczne, wodociągi, spółdzielnie mieszkaniowe, banki itd.

Prace na Grudzińskiego były prowadzone "pod ruchem" w gęstym uzbrojeniu podziemnym, więc nie dziwię się, że roboty przedłużyły się aż tak bardzo. O bałaganie z objazdami to już nie ma co pisać.

Jestem ciekaw, jak w przyszłym roku ma ruszyć modernizacja Nowego Światu, Zamkowej i pobliskich fytrlów, co to będzie za sajgon.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System