Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Idź do strony   <<        >>  
Moderatorzy: admin, kacper, tomek24, marylka, maciek, redakcja
Autor Odpowiedzi
Komendant
03 gru 2012 : 19:12
Zarejestrowany #628
ANDROCH napisał(a) ...

Komendancie SM .Nie próbuj robić z kogoś głupiego.Piszesz;Galiatorze, przecież zgodnie z prawem wszystkie punkty, gdzie działają stacjonarne i przenosne fotoradary są oznakowane właściwym znakiem drogowym.,Wiec o zasadzakach, pułapkach na kierowców nie ma mowy......
Mało tego, posłowie dali w prezencie kierowcom 10 km/h tolerancji w prezencie.Moja odpowiedz dotyczy tego konkretnego skrzyżowania które prowadzi z drogi krajowej 92 z ul.
Sołecką i wyjazdem z centrum
ETC.Gdzie jest zamontowane urządzenie które
Fotografuje pojazdy wjeżdżające
na skrzyżowanie
przy czerwonym świetle.Na tej drodze niema żadnego znaku który by informował kierowców .kłamstwo ma krótkie nogi Piotrusiu '' ołowiany żołnierzyku''Odpowiedz druga;

Acha. Rozumiem , że to napisałem ja podszywając się pod Twoją forumowa tożsamość ? Wiec jestem nie tylko Komendantem i Boreaszem , ale też w razie potrzeby Androchem oraz Adminem ( bo on ma dostep do danych rejestracyjnych i logowania)

To co tu wklejasz to już nie jest nawet odgrzewany kotlet. To już bardzo stary i wyschnięty na podeszwę kotlet.....
Chyba juz wszyscy w Swarzedzu o tym wiedzą, jak i o tym, że oskarżeni o korupcję strażnicy ponad rok temu zostali wyrzuceni z pracy w Straży Miejskiej.....

Wiec jeśli to jest dla kogoś problem - to raczej nie dla nas, Swarzędzan

Pozdrawiam!
Komendant Straży Miejskiej
Piotr Kubczak
www.strazmiejska.swarzedz.pl

Powrót do góry
pawel22
06 gru 2012 : 17:56

Zarejestrowany #608
Do Androcha ZOSTAW TO BEZ KOMENTARZA poniewaz nic nie zrobisz z BOREASZEM ( I TAK NIE DLUGO Z NASZYCH PIENIEDZY SM BEDZIE MIALO NOWA SIEDZIBE WLACZNIE ZE STUDIEM FILOMOWYM I FOTORADARAMI 3D DLA KOMENDANTA,. a do Komendanta DO ROBOTY a nie tylko dyskusji paragrafow moje doswiadczenia ITP.
Powrót do góry
ciaglejade
06 gru 2012 : 18:13
Zarejestrowany #646
SM jest służbą i nie wylewaj kolego na nich błota. Jeżeli nie podoba ci się ich istnienie, zbierz podpisy, napisz do UM, napisz gdziekolwiek. Ci ludzie wypełniają swoje obowiązki i sami ich dla siebie nie tworzą więc zmień adresata bo takie posty psują klimat.
Powrót do góry
ANDROCH
07 gru 2012 : 19:44
Zarejestrowany #897
Odpowiem tobie ciaglejade na pytanie .Nie interesuję mnie czy SM w waszym mieście w stosunku co do mieszkańców jest uczciwa i lojalna czy też nie . Ja chcę przypomnieć ten haniebny czyn jaki jest stosowany w waszym mieście .Tak jak wcześniej pisałem nie staję w obronie piratów ,lecz staję w obronie uczciwych kierowców którym nie dano szansy aby w normalny sposób zatrzymać pojazd i zmusić ich do zapłaty mandatu .Moim zdaniem SM powinna się zajmować tym do czego była stworzona . Bo dzisiaj ich wizerunek kojarzy mi się oszustwem,radarami w koszach na śmieci czy w krzakach ,blokadami na kola czy też szarpanie się babcią która sprzedawała pietruszkę aby przeżyć .Ja nie byłem karany w przeciwieństwie co do 14 mundurowych funkcjonariuszy waszego miasta ,tak sumiennych którzy nadal pracują, po przez oszustwa których dokonywali a nie wiem czy na dal tego nie dokonują ??? Jest mi trudno się pogodzić abym był kontrolowany przez funkcjonariusza państwowego który został skazany prawomocnym wyrokiem, więc obawa moja powinna być uzasadniona .Pedofila jest ciężko wyleczyć z pedofilstwa ,złodzieja od kradzieży a oszusta od oszukiwania.
Powrót do góry
pawel22
07 gru 2012 : 20:51

Zarejestrowany #608
Powinni zrobic jak Swieradowie Zdroju do LIKWIDACJI a zrobic dodatkowe etaty dla POLICJI teraz chca broni zobaczymy co a pozniej co moze wiezień ......
Do ciaglejade masz takie dziwne komentarze ze nie wiadomo o co ci chodzi czy o jazde czy lanie wody lub skakanie jak wypadnie jakis komentarz w Postach
Powrót do góry
ciaglejade
09 gru 2012 : 08:51
Zarejestrowany #646
a w jaki sposób oni oszukiwali ? nic mi o tym nie wiadomo
Powrót do góry
ANDROCH
09 gru 2012 : 10:47
Zarejestrowany #897
Jeśli przeczytasz to zrozumiesz.
Powrót do góry
Komendant
10 gru 2012 : 17:21
Zarejestrowany #628
W Świeradowie to nie mieli za bardzo co likwidować
Jednego (słownie jednego) strażnika .....
Wcale sie temu nie dziwię, wręcz przeciwnie - zastanawiam sie po co tam powoływano straż miejską....

Nikt nikogo Ciąglejadę nie oszukiwał , nie oszukuje i nie będzie oszukiwał. Żółte swiatło pali się tak długo jak wymaga prawo i koniec kropka.
Choćby Androch wyszedł z siebie i było ich dwóch lub nawet wiecej - prawo jest po naszej stronie.......
Z tego co juz wiem Androch rozsyła swoje wypociny po wszystkich możliwych instytucjach od Głównego Inspektora Transportu Drogowego zacząwszy po gazety i portale internetowe skończywszy.....
Widać ma dużo wolnego czasu

[ Edytowany 10 gru 2012 : 17:22 ]

Pozdrawiam!
Piotr Kubczak

Powrót do góry
Komendant
10 gru 2012 : 17:35
Zarejestrowany #628
Androch znowu kłamiesz. Strażnicy umaczanie w łapówkarską aferę już od ponad roku nie pracują w Straży Miejskiej (dokładnie od lipca 2011 roku kiedy prokurator skierował do sądu akt oskarżenia), i Ty o tym wiesz - bo pisałem o tym wyżej. Więc nikt się już z nimi w mundurze strażnika nie spotka....
Zgodnie z prawem funkcjonariusz straży miejskiej/policji skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo z winy umyślnej (np. łapówkarstwo) nie może dalej tam pracować. Więc nie bredź, bo się z takim w służbie nie spotkasz.....

A fotoradarów homologowanych w koszu na śmieci używała przez krótki czas policja w jednej z komend na południowym wschodzie Polski. Po serii artykułów w mediach się z tego wycofała....

Ani jedna teza , którą w tym wątku postawiłeś nie jest prawdziwa, ani sprzeczna z obowiązującym prawem.....
Więc jak nazwac to co wypisujesz ?

Pozdrawiam!
Piotr Kubczak

Powrót do góry
ANDROCH
11 gru 2012 : 12:50
Zarejestrowany #897
Komendancie !!! Jak długo będą oszukiwani i okradani przez was kierowcy ,tak długo ja będę stał w ich obronie.Każdy kierowca wie że w niecałe trzy sekundy z 70km/h nikt większym autem jak TIR czy autobus nie jest w stanie wyhamować do 0 km/h taką ciemnotę możesz opowiedzieć koledze za biurka. Odpowiedz na rzekome kłamstwo z mojej strony. Pozwolę sobie wkleić to co napisałeś Komendanciku SM na http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?p=312654&bypass=312654#312654 Łapownictwo to przestępstwo, ale wręczenie łapówki też. O sprawie swarzędzkiej wiele sie pisało, ale nie to, że natychmiast po skierowaniu przez prokuratora aktu oskarżenia obydwaj zostali zwolnieni z pracy. Policjanci pracują dalej.....Przed sądem stają też cywile, którym udowodniono wręczenie korzyści. Bo do tanga trzeba dwojga..... Kto teraz okazuje się kłamcą???
Powrót do góry
Silmeor
11 gru 2012 : 14:56
Zarejestrowany #602
Androch, skierowanie sprawy przez prokuratora do sądu nie przesądza o winie. Winnym jest człowiek skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Nadal twierdzisz, że przestępcy pracują/pracowali w Straży Miejskiej w Swarzędzu?
Powrót do góry
ANDROCH
11 gru 2012 : 15:36
Zarejestrowany #897
To napisał wasz Komędant SM ,wiięc czytaj dokładnie. Czy policjant to nie funkcionariusz??? Wysłany: 2012-12-02, 23:17
ekosmak.dabrowska napisał/a:
Piotruś Pan napisał/a:
Kiedyś Mleczko popełnił fajny rysuneczek satyryczny z żyrafą i nosorożcem w rolach głównych. Poszukaj , obejrzyj i wyciągnij wnioski.....

Mam prośbę Komendancie: sam to nam zapodaj.
Czytając pierwsze strony tematu myślałem: fajny i odważny komendant, podjął się dyskusji i ma yaja.
Ale w miarę zadawania coraz to trudniejszych pytań z Komendanta zmienił się w Piotrusia Pana
:spoko

Nie boję się trudnych tematów. Ale tematów merytorycznych.....
To , że zaproponowano zmianę nicka - nic nie zmieniło. Zainteresowani wiedzą dalej kim jestem i gdzie pracuję.....

A temu co się tu obecnie dzieje daleko do tego....

Wątek dotyczy rejestratora wjazdu na czerwonym świetle, a nie strażników i policjantów łapówkarzy.

Łapownictwo to przestępstwo, ale wręczenie łapówki też. O sprawie swarzędzkiej wiele sie pisało, ale nie to, że natychmiast po skierowaniu przez prokuratora aktu oskarżenia obydwaj zostali zwolnieni z pracy. Policjanci pracują dalej.....Przed sądem stają też cywile, którym udowodniono wręczenie korzyści. Bo do tanga trzeba dwojga.....
Ja swoje szeregi wyczyściłem z łapówkarzy, i jeżeli będę miał podejrzenia to zrobię to ponownie.
Tego nie znalazłeś, czy nie pasowało do idei ?

http://swarzedz.pl/index....Hash=155f9f0235

O jakim perfidnym zarabianiu kasy mówimy ? Przecież wszystkie miejsca gdzie są fotoradary są oznakowane. Więc moim zdaniem trudno w tej sytuacji pisać o "perfidii".
Nawet w przypadku straży , które z fotoradaru faktycznie finansują gminę. Wystarczy tylko widząc znak drogowy "uwaga fotoradar" zdjąć nogę z gazu . Czy to taki problem ?
I ani Minister Rostowski ani Wójt/Burmistrz/Prezydent kasy nie zarobią.....
Ja tą metodę stosuję z powodzeniem od dawna. W weekend przez 400 km minałem pewno z 10 fotoradarów, i mimo to nie zarobią na mnie ani grosza
11 gru 2012 : 19:50
Zarejestrowany #602
Androch, pisz trochę czytelniej, jak coś cytujesz to zaznacz to jakoś wyraźnie. To raz. A dwa: to Ty napisałeś o funkcjonariuszach policji pracujących w Swarzędzu będących jednocześnie skazanymi prawomocnym wyrokiem sądu. Bo takich właśnie prawo polskie uznaje za przestępców: skazanych prawomocnym wyrokiem. A jeśli znasz taki przypadek to powinieneś go zgłosić do właściwego komendanta policji.
Powrót do góry
ANDROCH
11 gru 2012 : 20:49
Zarejestrowany #897
próbuję załatwić w pierwszej kolejności to co zacząłem .
Powrót do góry
ANDROCH
11 gru 2012 : 20:58
Zarejestrowany #897
Odnośnie gdzie mam zgłosić to ja najlepiej wiem,na pewno nie u komendanta policji w Swarzędzu .
Powrót do góry
Komendant
12 gru 2012 : 10:01
Zarejestrowany #628
Oczywiście, że strażnicy, przeciwko którym skierowano akt oskarżenia w związku z aferą łapówkarską już nie pracują. Jak napisałem w chwili gdy otrzymałem do wiadomości odpis aktu oskarzenia i zapoznałem się z jego treścią wystąpiłem do Pani Burmistrz Anny Tomickiej z wnioskem o rozwiązanie stosunku pracy z nimi. Z tego co pamiętam stało sie to w lipcu 2011 r.
Żaden z nich do chwili obecnej nie został prawomocnie skazany (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) choć odbyło się już kilka rozpraw dalej przysługuje im status "oskarżonego" a nie "skazanego"......
Więc formalnie mogliby dalej w straży miejskiej pracować aż do prawomocnego wyroku......

Innych bezsensownych tekstów Androcha nie będe komentował, bo w sumie i nie ma czego.....
Samozwańczy "obrońca oszukiwanych i okradanych kierowców" sam sobie wystawił świadectwo........
Nie ma merytorycznych argumentów, nie potrafi udowodnić swoich tez - bo ich się po prostu nie da udowodnić. Można tylko bić pianę i robić szum.
Urządzenie działa w oparciu o przepisy obowiazujących ustaw i rozporządzeń, sygnalizacja świetlna też spełnia wymagania określone przepisami prawa. Mało tego przez ostatni rok bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu poprawiło się znacznie (wg. danych Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu - nie naszych, które mogłyby być nieobiektywne).......
Jedyne co uzyskał , to załatwił mi dodatkową pracę polegącą na pisaniu odpowiedzi na pisma, które dostaję z różnych instytucji (ostatnio GITD), monitorowaniu i prowadzeniu dyskusji na forach, które Androch raczył zaszczycić swoją obecnością. Ale dam sobie radę......

Pozdrawiam!
Piotr Kubczak

Powrót do góry
ANDROCH
12 gru 2012 : 17:21
Zarejestrowany #897
Piotruś na pewno dasz sobie radę z tą dodatkową pracą .A co do reszty to nadal staję w obronie kierowców nie dość że są oszukiwani to jeszcze by musieli dawać łapówy mundurowcom ?Powoli robi się jakiś porządek .
Powrót do góry
Silmeor
12 gru 2012 : 17:26
Zarejestrowany #602
Androch, drażni mnie Twój debilny sposób pisania. Znasz przypadek wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi w zamian za odstąpienie od czynności? To bądź łaskaw zawiadomić odpowiednie organa, bo nie robiąc tego popełniasz przestępstwo. A jak nie znasz to przestań robić kretyńskie insynuacje.
Powrót do góry
ANDROCH
12 gru 2012 : 17:40
Zarejestrowany #897
Jeszcze jedno oszczędzaj się troszkę Piotrusiu bo za moich pamiętnych czasów też była podobna instytucja do SM która też bardzo ciężko pracowała ,nazywała się ORMO i po sobie zostawiła niezbyt miłe wspomnienia.
Powrót do góry
ANDROCH
12 gru 2012 : 19:17
Zarejestrowany #897
Silmeor,Zapewne jesteś jednym z oskarżonych w tej sprawie .Nie musisz się w ściekać .Ktoś kto godzi się za psa to musi się nauczyć szczekać .
Powrót do góry
z_gryniow
12 gru 2012 : 19:51
Zarejestrowany #609
Androch, tuku, wypad stąd. idź na inne fora, tam sie uzewnętrzniaj i jątrz i szukaj spisku. obrońca uciśnionych.... a porównanie do ORMO - aleś ty głupi. czy żyłeś w czasach, kiedy ORMO funkcjonowało i miałeś z nimi do czynienia? w każdym normalnym kraju za takie porównania dostałbyś po prostu po tym swoim zakutym łbie. i jeszcze byś przepraszał. ale w Polsce oczywiście możesz pluć na mundur i znajdziesz poklask wśród kolejnych podobnym Tobie a niestety tych nie brakuje. Więc proszę Cię uprzejmie, idź na forum campercośtam i razem z podobnymi Tobie poużalajcie się nad losem "skrzywdzonych" przez teraźniesiejsze ORMO... czyli podsumowując - wypad.
Powrót do góry
Silmeor
12 gru 2012 : 20:25
Zarejestrowany #602
z-gryniów- popieram w 100%. Androch, trafienie nawet gorzej niż kulą w płot. Ale można idąc Twoim tokiem myślenia stwierdzić, że jesteś frustratem, który zaliczył zbyt dużo mandatów i punktów karnych i obwinia wszystkich wokół tylko nie siebie samego.
Powrót do góry
admin
13 gru 2012 : 05:38

Zarejestrowany #1
dyskusja przy tym temacie przestała być merytoryczna, a zamieniła się w rzucanie oskarżeń i tzw. "pyskówkę", przypominamy o regulaminie forum - posty obrażające inne osoby lub instytucje oraz nie wnoszące nic do tematu będą usuwane, a w przypadku braku dalszych merytorycznych wypowiedzi temat zostanie zablokowany

użytkownik ANDROCH - żółta kartka za porównywanie Straży Miejskiej do ORMO

Powrót do góry
ANDROCH
13 gru 2012 : 20:02
Zarejestrowany #897
Jak ma postąpić kierowca? nakazać swoim dzieciom ażeby tyle nie jadły bo tatuś został oszukany i musi zapłacić haracz 300zł .Czy oto chodzi ?Jeżeli kierowca autobusu,cysterny, ciężarówki mówi że nie jest w stanie w niespełna trzy sekundy z 70km/h wyhamować do 0km/h to chyba mają racie ,tylko Komendant SM w Swarzędzu i panowie z długopisami są innego zdania .Komendant przeprowadzał pewnie próby przy pełnym obciążeniu swojego a radiowozu blokadami na koła czy jest wstanie wyhamować i na tej podstawie jest innego zdania .Zbliża się koniec roku święta tuż tuż w gminie pieniążków brakuje więc trzeba jeszcze kierowców troszkę po oszukiwać i pokazać kto tu rządzi
Powrót do góry
z_gryniow
13 gru 2012 : 21:13
Zarejestrowany #609
Androch, czy ty masz prawo jazdy? czy ty jezdzisz samochodem? bo z twoich wypowiedzi wynika że jedyne obcowanie z pojazdami i kierowanie nimi to miałeś w grach komputerowych na Atari...
a poza tym czy ty w ogóle myslisz?? czy myslenie jest ci zupełnie obce i sprawia ogromny ból? wynika że tak, skoro nadal ciągniesz ten bezsensowny temat. Pan Komendant już dokładnie napisał i wyjaśnił a do ciebie nadal nie dociera ponieważ merytoryczne wypowiedzi, ich treść, składnia, słownictwo są ci obce. z toba to jedynie w pyskówke mozna sie wdac na zasadzie " a mój tata to byl w wojsku a twoj nie" tak jak w piaskownicy 3 latki sie przekomarzają. naprawdę, nie ma tu dla ciebie miejsca i przyjmij to do wiadomosci. są inne fora na których z pewnością sie (z)realizujesz. do widzenia!
i jako mieszkaniec Swarzędza nie życze sobie bys zaśmiecał forum swoimi wypocinami. jest takie powiedzenie: od Konina Azja się zaczyna....
Powrót do góry
Idź do strony   <<        >>   

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF